Реклама


Всегда с нами!

Добавь в закладки смотреть фильмы онлайн на kinovam.com

Это интересно


Kinovam.com » Исторические онлайн » Тот кто прошел сквозь огонь / ТОЙ ХТО ПРОЙШОВ КРІЗЬ ВОГОНЬ

Смотреть фильм онлайн Тот кто прошел сквозь огонь / ТОЙ ХТО ПРОЙШОВ КРІЗЬ ВОГОНЬ

 (голосов: 57)
Категория онлай фильма: «Исторические онлайн»
Тот кто прошел сквозь огонь / ТОЙ ХТО ПРОЙШОВ КРІЗЬ ВОГОНЬ

[center]
Информация о ленте:
Название кинофильма: Тот кто прошел сквозь огонь
Оригинальное название кинофильма: Той хто пройшов крізь вогонь online
Жанр кинофильма: драма, приключения, биография.
Год выхода кинофильма: 2011.
Фильм снял: Михаил Ильенко.
Роли кинофильма исполнили: Дмитро Линартович, Виктор Андриенко, Ольга Гришина, Олександр Игнатуша, Ивана Ильенко, Алексей Колесник, Виталий Линецкий и другие актеры.

Кратко о ленте Тот кто прошел сквозь огонь:

Триллер« Тот кто прошел сквозь огонь» на kinovam.com вышел в свет благодаря Михаилу Ильенку. Лента расскажет историю о советском летчике, который был вынужден бежать с Германии. За ним началась охота, надежда на встречу с любой обречена на провал и о Родине можно забыть тоже. Фильм основам полностью на реальных события. Жизнь нашего героями провела зрителя от летчика до вожака племени в Канаде…

Онлайн Тот кто прошел сквозь огонь

Онлайн фильм посмотрело: | 48130 | Комментарии к фильму[12] | 3.03.12

Смотреть онлайн фильм Тот кто прошел сквозь огонь / ТОЙ ХТО ПРОЙШОВ КРІЗЬ ВОГОНЬ в HD качестве

Прежде чем Смотреть online фильм Тот кто прошел сквозь огонь / ТОЙ ХТО ПРОЙШОВ КРІЗЬ ВОГОНЬ, пождите минут 10-15. И только после этого начинайте смотреть онлайн Тот кто прошел сквозь огонь / ТОЙ ХТО ПРОЙШОВ КРІЗЬ ВОГОНЬ. На момент публикации фильм онлайн Тот кто прошел сквозь огонь / ТОЙ ХТО ПРОЙШОВ КРІЗЬ ВОГОНЬ был в рабочем состоянии. Если ссылка на онлайн Тот кто прошел сквозь огонь / ТОЙ ХТО ПРОЙШОВ КРІЗЬ ВОГОНЬ фильм не работает, сообщите нам, написав письмо где укажите названия фильма.

Комментарии

valeravin

1: Гости, 7 февраля 2012 17:51 ( Публикаций: 0 | Комментариев: 0 )
скажите НАХРЕна выкладывать на каждом сайте трейлера ,а самого фильма нигде нету

Андрей

2: Гости, 8 февраля 2012 21:02 ( Публикаций: 0 | Комментариев: 0 )
сколько можно терзать душу живого человека!!!!!!!!! если нет фильма, зачем на каждом углу н...........!!!!

зрп

3: Гости, 11 февраля 2012 11:24 ( Публикаций: 0 | Комментариев: 0 )
заебали трейлероводы

Ростик

4: Гости, 15 февраля 2012 12:46 ( Публикаций: 0 | Комментариев: 0 )
приєднуюсь до сказаного

Сашок

5: Гости, 15 февраля 2012 13:41 ( Публикаций: 0 | Комментариев: 0 )
Давай фільм!!!!

Андрей

6: Гости, 16 февраля 2012 01:18 ( Публикаций: 0 | Комментариев: 0 )
Та ви реально задовбали, де все ж таки фільм подивитися можна? і взагалі в інтернеті стільки розводняків різних, раніше такого не було (10 років тому)... задрало все це. Нехай хтось придумає щось краще, де все відповідає дійсності.

Михайло Іллєнко

7: Гости, 28 февраля 2012 02:24 ( Публикаций: 0 | Комментариев: 0 )
Відкритий лист

Дорогі глядачі! Сьогодні, блукаючи Холодним Яром, я дізнався, що мій фільм "ТойХтоПройшовКрізьВогонь" вже в інтернеті. Для багатьох з вас це зручно, для фільму - фатально, і остаточно знищує шанс на відтворення процесу виробництва, яке без повернення грошей через прокат неможливе. За п'ять років роботи над фільмом нас зупиняли декілька разів. Кожного разу наша група вирішувала проблеми самостійно, цього разу ми не обійдемося без вашої допомоги - самі не зупинимо фільм у мережі. Для мене особисто в цій ситуації є додаткова складова: вам пропонується качати й дивитися напівфабрикат, незавершену технічно версію. Прошу вас не дивитися і не поширювати її у мережі.

З повагою,
Режисер-постановник "ТойХтоПройшовКрізьВогонь"
Михайло Іллєнко

Оленка

8: Гости, 11 мая 2012 20:26 ( Публикаций: 0 | Комментариев: 0 )
Михайло Іллєнко,
Багатьом хочеться подивитись фільм, а в кінотеатрах його не показують, я б з задоволенням сходила в кінотеатр.

Тетяна

9: Гости, 12 июня 2012 13:03 ( Публикаций: 0 | Комментариев: 0 )
Пане Михайло, абсолютно згодна з Оленкою... Дуже хотіла підтримати Вас і цей фільм і подивитись його в кінотеатрі, однак там де він йшов для мене було неможливо піти, а в кінотеатрі біля мене його, на жаль, не показували...Зараз взагалі в жодному з кінотеатрів він не йде... І це в Києві! То де ж його дивитись і для кого він був знятий?

Олекса

10: Гости, 29 июня 2012 18:33 ( Публикаций: 0 | Комментариев: 0 )
Працюючи з ранку до вечора не вистачає часу на багато інших речей які колись були доступні як по вільному часу так і фінансово. Фільми у кінотеатрах зараз відношу до першого. Але справа навіть не в тому. Безжалісна русифікація перемелює тупо все, не вдаваючись, а для чого це робиться. Тому УКРАЇНСЬКЕ конче потрібно у любій формі, як спротив. Тому, подивлюся в інтернеті, сходжу до кінотеатру, куплю диск з жаданим УКРАЇНСЬКИМ фільмом " ТойХтоПройшовКрізьВогонь". Січеслав / Дніпро петровськ /.

Cам Ум Рай

11: Гости, 21 сентября 2012 20:27 ( Публикаций: 0 | Комментариев: 0 )
«Той, хто пройшов крізь вогонь»
Дуже прикро, що стільки часу і уваги приділяють засоби масової інформації, зокрема національне радіомовлення, відверто слабкій та невдалій роботі режисера Михайла Іллєнка – фільму «Той, хто пройшов крізь вогонь».
Таке враження, що захват від того, що в Україні взагалі знято якесь кіно, абсолютно потьмарив розум і критикам, і глядачам, і продюсерам.
Тепер вже цей фільм висунуто в номінанти на премію «Оскар».
Зрозуміло, що нашій країні туди більше нічого представити, але сама наявність цієї роботи зовсім не є приводом до такого кроку.
Наскільки історія про льотчика Івана Даценка сама по собі є незвичайною та цікавою, настільки фільм відомого режисера є затягнутим, «розжованим» та, відверто, не цікавим.
Він (фільм) більше схожий на «тяп – ляп», похапцем зліплений серіал, з погано продуманими екранними сюжетами та інтригою.
Дуже сумнівним видався підбір акторів: Дмитрові Лінартовичу, з його неслов’янською зовнішністю та відносним талантом просто не віриться – ні зовнішність, ні внутрішнє наповнення (Дух) не відповідають задуму показати українського героя (як це афішується та мусується повсюдно); Віталій Лінецький грає типового ганебного зрадника – українця, якими так нахабно і відверто пістрявіють не один і не два фільми радянських і пострадянських часів; Іванна Іллєнко – мало подібна до індіанки, але зрозуміла її участь у фільмі, як дочки режисера. Доречі, Дмитро Лінартович зовнішньо міг би бути сином Іллєнка, а добре відомо, як людина любить саме своє зображення і шукає своє лице на групових фотографіях (звісно, це лише спостереження та припущення).
Не дуже викликає співчуття та співпереживання кохання головних героїв (якось блідо воно виглядає та натягнуто), проте проймаєшся гордістю за татарський народ (не лишається сумнівів щодо його чеснот, вірності зокрема).
Очевидно одне, що «той, хто пройшов крізь вогонь», це сам режисер, який п’ять років поспіль знімав цей нудний фільм, мабуть настраждався й геть заплутався. А тепер його творіння піднято як прапор на щоглу над головами пересічних українців, і з усіх сторін режисера вихваляють та співають йому та його роботі оди та дифірамби.
І цей екстаз вже нав’яз у вухах.
Як каже М. Іллєнко, оплески ( в тому числі, на презентації у Червоній залі Будинку кіно) говорять самі за себе.
Але Михайло Герасимович, Ви певне не помітили, що аплодували далеко не всі, і що значна частина глядачів була знічена та розчарована Вашою роботою, але, мабуть, зважаючи на Ваш авторитет, і почуваючись незручно, Вам нічого не сказали.
На жаль, фільм «Той, хто пройшов крізь вогонь» видався невдалим, то ж досить самозахоплюватись, не краще було б працювати далі, та знімати щось більш достойне та художньо і естетично цінне. Сюжетів – повно (не будемо про гроші, ясно, що з ними проблеми). Щиро бажаємо творчих успіхів!

radiopodarok

12: Гости, 26 ноября 2012 19:02 ( Публикаций: 0 | Комментариев: 0 )
Даа… Достаточно спорно, поспорил бы с автором…
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.

Дорогие посетители и пользователи, рады Вас приветствовать на нашем сайте Кинотеатр онлайн бесплатно. Все мы любим, посмотреть новые фильмы сразу после премьеры. Основная масса людей предпочитает скачивать их, так как, не все слышали, что можно осуществить бесплатный просмотр фильмов онлайн благодаря нашему сайту. И теперь Вам ненужно ждать много времени для загрузки файлов, хранить их на Вашем компьютеру, а главное преимущество в том, что не факт, что Вы скачаете фильм тот, что Вам нужен.

Наш проект следит каждый день за обновление, для того, чтобы пользователь всегда мог смотреть онлайн фильмы бесплатно смотреть новинки, через некоторое время после их премьеры. Для Вас создан хороший дизайн сайта, что дает возможность прекрасного просмотра фильма. Люди думают, что Смотреть онлайн фильмы hd качества невозможно. Но мы сделали за тем, чтобы фильмы были в хорошем и высоком качестве.

Для пользователей которые не знают, что посмотреть и не хотят попусту тратить время, есть новая возможность Смотреть трейлеры онлайн. У вас займет это 2-3 минуты, но даст возможность выбора, нравится Вам фильм или нет.

Для людей которые предпочитают высокое качество фильмов, Вы так же, можете Cмотреть фильмы в hd качестве. Вы можете их просматривать в любое для Вас удобное время, будь то ночь или день, ограничений нет.

Для детей есть возможность осуществлять Просмотр онлайн мультфильмов самых разных годов и жанров. Вы и Ваши дети будут приятно удивлены нашей подборкой мультфильмов.

Для того, чтобы Cмотреть фильмы dvdrip Вам ненужно тратить время на регистрацию, заполнение форм, а просто выбрать подходящий online film и начинать просмотр в тот же момент.

На сайте есть подробное описание, как можно сделать просмотр онлайн фильмов без регистрации. Там описано все от А до Я. Если даже после прочитанного у Вас что-то не получается, можно задать вопрос и получить на него мгновенно ответ.

На сайте присутствуют film online бесплатно таких популярных жанров, как: комедии, боевики, триллеры, ужасы и т.д. Разных актеров и популярных режиссеров.

Подводя итоги Online film смотреть бесплатно очень легко и доступно каждому пользователю. При этом не нужно иметь больших познаний в области Интернет.

Для правообладателей! Все фильмы размещены для ознакомления и находятся на сторонних источниках и правами на них обладают их законные обладатели. Мы рады стараться для Вас, что Вы могли смотреть фильмы dvdrip онлайн на нашем сайте. Рады, что Выбрали наш портал.

Все для просмотра

ТОП 100 Фильмов

Опрос


Отечественные сериалы
Зарубежные сериалы
Трейлеры
Комедии
Мультфильмы
Аниме
Боевики
Драма
Фантастика
Другие
Голосовать Результаты

Статистика

Новости